Príprava a expedícia

Ako pripravujeme zásielku?
Po zadaní objednávky v našom obchode, sú výrobky najprv pripravené v sklade, potom zabalené a odovzdané pracovníkovi zásielkovej spoločnosti. Po opustení centra prepravy je zapnutá možnosť sledovania zásielky, vďaka ktorej môžete skontrolovať, kde sa aktuálne Váš balík nachádza. Emailom od nás dostanete odkaz na stránku kuriérskej spoločnosti. Táto funkcia je k dispozícii 24 hodín denne od chvíle, kedy je zásielka poslaná.

Doba dodania
Doručenie objednávok trvá od 2 do 5 pracovných dní. To je čas potrebný na zaslanie peňazí na náš účet, pripravenie balíka a jeho doručenia. Akonáhle budeme pripravovať Váš balík na zaslanie, budeme Vás o tom informovať emailom. Po opustení skladu trvá dopravenie zásielky od 1 do 3 pracovných dní. Kuriéri doručujú zásielky v hodinách medzi 8-17 (od pondelka do piatku). Zásielky sú odosielané dvakrát týždenne utorok / štvrtok.

Nedoručená zásielka
Ak balík nedorazil, pretože Vás kuriér nezastihol doma v čase jeho doručenia, neznamená to, že zásielka bude odoslaná späť do nášho obchodu. Ak sa balík nepodarí doručiť na prvýkrát, kuriér opakuje pokus o doručenie a v prípade neúspechu ešte ďalší raz. Po troch pokusoch je balík umiestnený na krátku dobu do skladu zásielkovej spoločnosti a až odtiaľ je poslaný späť k nám.

Náklady na dopravu
Informácie týkajúce sa nákladov na dopravu môžete skontrolovať v záložke ( "Doprava") s využitím kalkulačky nákladov na dopravu.

Back to Top